Tobbynka

Jde k Samsungu Star 3 připojit USB a dát do něj paměťovou kartu?

http://www.al­za.cz/samsung-star-iii-s5220-black-d326548.htm#popis

Jak se tak koukám na ty fotky v uvedeném odkazu, tak tam teda moc těch otvorů nevidím… Budu mít tenhle mobil. Jde tam vůbec dát paměťovku?

Odpovědi
Bedy

Telefon podporuje paměťové karty typu microSD – to jsou klasické paměťovky do drtivé většiny mobilů.
Co se týká USB, tak mobil má microUSB, takže mobil lze propojit s počítačem datovým kabelem. Do počítače je pak doporučeno nainstalovat Samsung Kies nebo Samsung PC Studio pro pohodlnou správu mobilu z počítače.

P.S.: Tenhle mobil není moc dobrý, za tu cenu se dají pořídit kvalitnější mobily… (zkušenosti)