Sekenenre

Jde do tabletu, který má původní OS Android 2.3 dát OS Android 4.0 a výš ?

Doplňuji:
a muzete napsat, jak to udělat a jaká rizika to nese?

Nejlepší odpověď
anonym

Tak nejdřív je dobré si zjistit, jestli výrobce tabletu nevydal nebo se nechystá vydat Android 4.0 pro daný typ. (Stránky výrobce). Pokud ne, tak pak bych si zjistil, jestli daný typ má podporu u vývojářů na XDA (dá se zjistit přes nějaké české Android fórum a nebo se znalostí angličtiny si to vygooglit…) a pokud ano, tak tam určitě najdeš veškeré informace ohledně postupu.
Minimální požadavek systému ICS na operační paměť je VÍCE než 256MB a solidní procesor.
Doplňuji:
Pokud výrobce nechystá na tvůj tablet ICS update a nechystají ho ani vývojáři na XDA, tak instalace „na koleni“ je riskantní, (tablet může špatně fungovat, nebo úplně přestat fungovat..), protože Android musí být optimalizovaný pro každý typ přístroje zvlášť. Musel bys být zkušený ohledně rootu, flashování, zálohování ROM atd. a nebo si nejdřív hodně o tom přečíst.

Další odpovědi
snarkon

mělo by to jít na mobilech s androidem jde taky aktualizovat takže podle mě by mělo to jít i na tebletu pokud ta verze na teblet je