bobrik

Jde do NOKIA 603 natáhnout s počítače JRDPO a jak,

Přes NOKIA SUITE nejde připojit USB na ploše TENTO POČÍTAČ, IKONKA MOBIL nenaskočí. Nokia 5310 XpressMusic, na něm to šlo v pohodě.

Odpovědi
anonym

USB na plochu taky nenapojím.
Zkus nejdříve spustit Nokia Suite a pak připojit mobil. Nevím proč, ale občas to musím udělat takto.Pokud chci nějakou aplikaci do MT, tak se připojím jako velkokapacitní disk, zkopčím prg na kartu mobilu a instaluju pak z karty. Jízdní řád Ostravy v javě by měl problémů fungovat.