Kric.ouwner

Jde dělat maso v toustovači ?

Měl jsem takoví grilovač co vypadal jako toustovač a maso se v něm dělalo výtečně ale už nefunguje tak mě napadlo jestli by se to dalo usmažit v toustovači .???
Doplňuji:
Takže by to mělo jít jo ?? , a bude na to stačit ta teplota ?

Odpovědi
Krejcík

Já tam dělám různý věci (vajíčka, cibuli, rajčata, slaninu) ale nejdřív bych to zkusil tak na 5 minut dělat a co z toho bude.

terry

Kontaktní gril – 🙂.
Jít by to mělo.
Já také ohřívala párek v rychlovarné konvici, když byl hlad. A vínko na svářo, když byla chuť 🙂.