alex.agent

Jde dát na facebookovou zeď písničku, která začne hrát při návštěvě?

Zdravím,
Nevěděl jsem jak položit otázku, takže se omlouvám ale chci se zeptat, jestli jde nějak vložit na facebook (na svojí zeď) nějaký odkaz který začne hrát automaticky, když někdo přijde na můj profil? Vím že to jde na www.lide.cz ale tam je to jinné, tak se chci zeptat jestli to jde i na FB, něco podobného.
Děkuji za pomoc a případné info
Doplňuji:
Jde to: http://www.you­tube.com/watch?v=b0cPMvw­CFws

Ale já to potřebuju na timeline a toto asi fungovat nebude…

Nejlepší odpověď
huxa

ne, nejde

Další odpovědi
KdoSiOdJinud

vždyť na tom videu není na fb :) vypadá to že ano ale není :)