ted

jde chatovat na mobilnim telefonu na facebooku kdyz bych byl pripojen pres wifi?

Nejlepší odpověď
anonym

Pokud se ptate na to co umi vas telefon vzdy uvedte JAKY vlastne mate telefon, pro toho kdo odpovida je to jiste dulezita informace.

Odpoved je zavisla na tom jaky telefon pouzivate a predevsim jaky software/os je uvnitr …

Zda se pripojite pres wifi nebo pres operatora je uplne jedno.

Další odpovědi
Karlos_S

Nezáleží na způsobu připojení k internetu (WIFI/3G/Edge,Gprs), ale na programu, který pro připojení k facebooku používáte. Jsem přesvědčený, že drtivá většina to umí.

dudu

Kolega podle mne nemá docela pravdu. Připojení přes Wifi platí majitel přípojky, napojení na operátora pak vlastník mobilu.

saboo

Jde, v pristroji je to jedno, jaky do nej tece internet

protonaut

@saboo: Pristroji mozna muze byt jedno jaka data by do nej tekla, ale je snad logicke, ze kdyz je tam nepusti konkretni aplikace, tak tam proste nebudou.
Existuji aplikace, které nezvladají 3G/3,5G, jine nezvladaji WiFi, dalsi zase WAP…
Take zalezi na protokolu pozadovane sluzby: zkuste se treba v jakekoli aplikaci a jakemkoli pristroji pripojit pres wapovy pristupovy bod k ICQ ;)

@dudu: nejak jsem nepochopil na co reagujete, ale rozhodne to nesouvisi s otazkou.

protonaut

@saboo: Pristroji mozna muze byt jedno jaka data by do nej tekla, ale je snad logicke, ze kdyz je tam nepusti konkretni aplikace, tak tam proste nebudou.
Existuji aplikace, které nezvladají 3G/3,5G, jine nezvladaji WiFi, dalsi zase WAP…
Take zalezi na protokolu pozadovane sluzby: zkuste se treba v jakekoli aplikaci a jakemkoli pristroji pripojit pres wapovy pristupovy bod k ICQ ;)

@dudu: nejak jsem nepochopil na co reagujete, ale rozhodne to nesouvisi s otazkou.

protonaut

@saboo: Pristroji mozna muze byt jedno jaka data by do nej tekla, ale je snad logicke, ze kdyz je tam nepusti konkretni aplikace, tak tam proste nebudou.
Existuji aplikace, které nezvladají 3G/3,5G, jine nezvladaji WiFi, dalsi zase WAP…
Take zalezi na protokolu pozadovane sluzby: zkuste se treba v jakekoli aplikaci a jakemkoli pristroji pripojit pres wapovy pristupovy bod k ICQ ;)

@dudu: nejak jsem nepochopil na co reagujete, ale rozhodne to nesouvisi s otazkou.

protonaut

@saboo: Pristroji mozna muze byt jedno jaka data by do nej tekla, ale je snad logicke, ze kdyz je tam nepusti konkretni aplikace, tak tam proste nebudou.
Existuji aplikace, které nezvladají 3G/3,5G, jine nezvladaji WiFi, dalsi zase WAP…
Take zalezi na protokolu pozadovane sluzby: zkuste se treba v jakekoli aplikaci a jakemkoli pristroji pripojit pres wapovy pristupovy bod k ICQ ;)

@dudu: nejak jsem nepochopil na co reagujete, ale rozhodne to nesouvisi s otazkou.