smile11

Jde aby kotě, které má pár měsíců, předlo a zároveň i občasně mňoukalo?

no lehká otázka ne?

Nejlepší odpověď
Drap

I lehká odpověď : Jde.

Další odpovědi
elektrikář

Proč se nezeptáte rovnou toho kotěte ?? Kotě přede když je mu teplo a někdo jej hladí. Je to reflex. Je mu dobře když jej kočka olizuje. A masíruje mu bříško. Piomáhá to jeho trávení a vyprazdňování­.Mňouká když mu není něco vhod, a stýská se mu.

zjentek

to je lehké, to umím taky
Doplňuji:
s tímto může pomoci erudica bohemica (doufám, že jsem nic špatně nevyskloňoval)