Misha000ish

Jazykový kurz – Londýn nebo Los Angeles?

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, zda máte s těmito městy zkušenosti a co byste mi doporučili.
Díky moc

Hlasujte v anketě

Odpovědi
M.

Londýn

Doplňuji:
Dala jsem Londýn, ale jen díky tomu, že Ameriku nemám ráda. Kurz od kurzu se liší, navíc britská angličtina je trochu rozdílná než americká, tudíž by člověk měl myslet i na to, jakou angličtinu se učí / chce se naučit. Zároveň se to liší i samotným kurzem (osobně jsem byla v Anglii, bydlela jsem u rodiny a byla jsem spokojená). Taky si zvol podle toho, jestli tě to k tomu městu nějak táhne. Pokud nemáš rád Británii, Londýn, tak by tě to nemuselo bavit :) A tak dále, a tak dále. :)

Michal Kole

Los Angeles

antík

Londýn

Doplňuji:
Fuj US Londýn má navíc hezčí památky

Werwolfo

Londýn