jakho

jazykové certifikáty

ahoj, potřebuji poradit. Chci si udělat z angličtiny jazykový certifikát B1 nebo B2. Z ajiny jsem letos maturoval ale nevím na koho se obrátit nebo kam zajít. Jsem z Prahy. Máte taky nějaké zkušenosti ? Hodí se mi cokoli.

Odpovědi
ivzez

SJS Praha, Školská 31

Zkoušku B1 je možné složit podle dohody (stojí 1.500 Kč):
http://www.sjs­.cz/zkousky-a-certifikaty/os­vedceni-o-zakladni-znalosti-jazyka-b1.html

  • ––––

Podle mne je to ale škoda, protože úrovni
B1 odpovídá maturita z cizího jazyka.

Já bych asi radši studovala dál
a složila až zkoušku odpovídající úrovni B2.

Z našich zkoušek např. základní státní jazykovou zkoušku,
ze zahraničních si můžete vybrat podle svých potřeb.

msi

google

da ny

To záleží na tom, k čemu ti má certifikát posloužit.
Na VŠ se zkoušce (bakalářské) z cizího jazyka málokde vyhneš.
Uznávají zpravidla jen Cambridge ESOL jazykové zkoušky z angličtiny
a ve světě také. ty naše jsou pro ně bezvýznamné.
http://www.cam­bridge-zkousky.cz/obecne-jazykove-cambridge-zkousky-anglicky-jazyk.html
Doplňuji:
Zkoušky můžeš složit a zaplatit na jazykové škole s právem státní jazykové zkoušky.