mikik

Jawa 350 nestartuje.

Dobrý den.Chci se zeptat jestli někdo nevíte proč mě nestartuje jawa 350.Jiskru dává.Benzin do motoro jde.Když poprvé našlápnu tak jakoby zavrčí a hned chcípne.Pak se ulejou svíčky.Za odpovědi předem děkuji.

Odpovědi
mojitek

tu jiskru jsi zkoušel ve fajfce?Tzn,že strčíš prst do fajfky,zlehka prošlápneš a ono ti to dá ránu,je to tak?Potřebuju víc info…
Doplňuji:
tak info se asi nekoná..

honza19hk

nemáš ucpaný vejfuk?? pokud je ucpaný vejfuk motorka nenastartuje.To platí u všeho co má motor.