Krakis

Java+Net Framework

Ahoj,mám nainstalován M.Net Framework od verze 2.0 až po 4. včetně aktualizací(SP 1,2)a rozšíření (extended).A stejně tak Javu až po 7.-bild 45.Musím je mít nainstalované všechny nebo stačí poslední verze s aktualizace­mi?Zabírají totiž dost místa na disku.
Doplňuji:
Takže všechny Javy a všechny Frameworky?

Nejlepší odpověď
Bedy

.NET Frameworky je nutné mít nainstalované, nejsou kumulativní, ovšem Javu stačí mít jen jednu – tu nejnovější.

Další odpovědi
Hamon

Je to daleko složitější.
.NET FW – 2.0 – zpětně nekompatibilní s 1.1; dál zpětně kompatibilní až do 3.5 SP1. A 4.0 opět nekompatibilní.
Java je kapitola sama pro sebe – spousta aplikací vyžaduje konkrétní verzi Javy a s jinou odmítají pracovat.