Avatar uživatele
hawranek

Jaterní dieta

Dobrý den, jeden z mých blízkých přátel trpí lupénkou. Nepomáhá léčba ordinovaná doktorkou a proto zkouší „vlastní“ léčbu. Dočetl se, že se vlastně jedná o nemoc jater a měl by zkusit jaterní dietu. Mnoho ostatních knížek ale doporučuje při lupénce zhubnout, zvlášť v případech nadváhy, ale po jaterní dietě, co jsem se dočetla, se naopak má přibírat. Nevím, ale myslím si, že to mu asi moc nepomůže.....Jakou jinou dietu byste poradili vy?
Doplňuji:
Jen doplním: jedna z mastí, předepsána doktorkou, vyvolala u nemocného těžkou alergickou reakci. I přesto byl ochoten zkoušet jiné masti. Masti ale začali barevně měnit i kůži kolem postižených míst. Bylinky jsou jedna ze součástí jeho vlastní léčby. Jde mi ale o tu dietu.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? hanny 2, tom004 před 4561 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Už jsem se několikrát zmiňovala, že se léčím pomocí bylinek. Klasická medicína mé problémy nevyléčila. Přejít na léčení alternativní medicínou je samozřejmě dobrovolné rozhodnutí. Ale domnívám se, že stojí za to vyzkoušet.

Zkuste se podívat na stránky http://www.di­ochi.cz/main/ nebo http://www.ener­gy.sk/cz/defau­lt.asp.

Doporučí vám přípravky, které opravdu fungují.

Vlastní zkušenost.
Doplňuji:
Přístroje zjistí, které potraviny mu vyhovují a doporučí i diety. Každý snáší jiné potraviny – vím podle sebe.

Upravil/a: annas

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
tom004

Já bych mu poradil,aby neexperimentoval,a držel se léčby a rad lékaře.Játra nejsou zrovna orgán,se kterým bych experimentoval­.A lupénka,je také jedna z nemocí,která se dá léčit,ale ne vyléčit.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hanny 2

Jedna moje známá má lupenku a má vyzkoušeno,že pokud drží bezlepkovou dietu,tak se jí projevy nemoci vždycky zlepší.Takže může vyzkoušet – nejíst pečivo,koláče apod.,vše co obsahuje oves,pšenici,žito nebo ječmen.
A ať si sežene mast z konopí /ne technického/!Také vyzkoušeno!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek