jaso ma

specifikace motoolejů,jakostní třídy,dělení na suché a mokré spojky

Nejlepší odpověď
Lencis

Popravdě moc nerozumím otázce, ale předpokládám že máte zájem něco zjistit o oleji jaso ma.

JASO – japonská výkonová klasifikace představená v roce 1994. Váže se především na oleje pro vzduchem chlazené dvoudobé motory. Existují třídy FA, FB a FC, které odpovídají třídám API TA, TB a TC.

více (velice podrobně o všech olejích) na odkaze:

Zdroj: http://jeniko­vo.misto.cz/_MA­IL_/zajimavos­ti/zajimavosti_05­.htm