Pokročilý

Jak řešit problém s tv tunerem?

Mám problém s tv tunerem od Asusu. Normálně vložím instalační cd a nainstaluji ovladač a program, to je bez problému. problém nastane, až když kliknu na ikonu na ploše a dám naladit programy, vyskočí na mě okýnko:Zařízení není k dispozici, nebo je používán jinou aplikací.
Prosím, ukončete všechny aplikace, které mohou být pomocí zařízení a zkuste to znovu.
Tudíž nemohu sledovat tv, protož nemám jak naladit programy.

zařízení(to co se dává do usb),by mělo být funkční a otevřené programy také žádné nemám.
Zkoušela jsem restartovat notebook, ale nepomohlo to. Pak jsem zkoušela(ovladač a program) odinstalovat, pomocí přiložené cd a znovu nainstalovat, ani to nepomohlo. Tak už si nevím rady.
Myslím si, že zádrhel bude v mým notebooku. Cca před měsícem jsem instalovala ten samý tuner na jiný notebook a vše proběhlo bez problémů.
Ještě bych měla dodat, že tuner je asi 2,5roku starý, ale vždy normálně fungoval bez problému i na mém notebooku, problém nastal až teď, po přeinstalaci windowsu.

Nemá někdo nějaký nápad, co s tím? Za jakékoliv rady budu vděčná.
Nebo už je to na koupi nového tuneru?

Odpovědi:

Zlatý

Jestli nastal problém po přeinstalaci systému, bude zřejmě chyba v ovladači, který není kompatibilní s novou verzí Windows. Podívejte se na web výrobce, jestli nevydal aktualizovanou verzi.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 949
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 819
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.