Adula.57

Jarmark v Turnově

Dobrý den, nedávno jsem byla na jarmarku v Turnově a zalíbilo se mi zboží jednoho stánku, Byl to stánek s pletenými košíky. Nevíte kde se dá zjistit co všechno za stánky tam bylo, nebo pokud tam někdo z vás byl a neví třeba jméno té paní co to prodávala?

Nejlepší odpověď
anonym

Já půjdu na jarmark do Železného Brodu za týden, tak půjdu kouknout i ty košíky,tak si řeknu o vizitku a napíšu to to, já už s hrozně těším, jezdím i na trhy do Turnova, ale letos jsem to nestihla, oni všichni ti stánkaři bývají na „fler.cz“, zkus se mrknout

Další odpovědi
Braník

Napiš přímo na muzeum řemesel českého ráje v Turnově,tam ti dají odpověd,kdo tam předváděl své řemeslo
http://www.sta­rocesketrhy.cz/spo­lek-pratel-muzea.php
ředitelka:bera­nova@muzeum-turnov.cz