japonský styl-účesy a plesové šaty

Jdu na ples v japonském stylu a chtěla bych vědět jaký účes a šaty ba byly vhodné.Děkuji za rady.

Nejlepší odpověď
ReHu

Ahojky, já bych zkusila jednoduchý hladký uzel zpevněný 2 hůlkami – tyčkami, Ty šaty ..... možná půjčovnu. Půjčují i společenské, ne jen svatební.R.

Další odpovědi
inspektorcz

Osobně bych doporučil KIMONO a účes ve stylu GEJŠA. Jedná se o tradiční japonský styl.

Kimona jsou rovně střižená roucha tvaru T sahající po kotníky, s límcem a širokými, plně dlouhými rukávy. Kimona se váží kolem těla, vždy levou stranou přes pravou a upevněná širokým pásem nazývaným obi, který je obvykle vázán vzadu. Kimona se většinou nosí s tradiční obuví (především s dřeváky geta nebo sandály zóri) a „ponožkami“ s odděleným palcem – tabi

LuciJe

Jako účes zkuste drdol propíchnutý jehlicemi (v nouzi postačí i jídelní tyčinky).