zij.kedluben

Japonský hry

Nedávno jsem shlédl jedno hodně zajímavý anime.
Příběh je o klukovi ,který je závislí na PSP. Hraje hry ,kde musíš dosáhnout toho ,aby se ta virtuální holka do tebe zamilovala ,ten kluk si říká Božský a on dokáže takto „svézt“ každou ..
Neznáte nějakou podobnou hru ,ať už to je na jakoukoliv konzoly?
Prostě si musíš povídat s holkou a otázkami jí dostat k tomu ,aby tě začala milovat. Děkuji.
Doplňuji:
GOD ONLY KNOWS ,samozřejmě ;)

Odpovědi
genki

Snad by se ti líbila hra na java mobily:sim babe 2.Stáhneš z uložto,je to česká hra.

Irisa

The world god only knows :D
Myslím, že takovým hrám se říká vizual novels, ale s konzolema skušenosti nemám, takže dál nic nevím… ale řekla bych, že v česku moc populární nebudou takže jestli ti nevadí angličtina, směle do toho…
Ale něco česky by se našlo: http://vndb.org/ :D