marta52

Jan nastavit ukládání stahovaných programů na externí HDD nebo flash disk. HDD v počítači je jen 8O gb.

Odpovědi
Funna

při jakém stahování?..z ne­tu?…tak v nastavení prohlížeče…zaleží jaký máš…

arygnoc

v nastaveniach [≡]
možnosti
zvyčajne karta obecné
. nastaviť „ukládat do“ (tam sa bude ukladať automaticky)
.. alebo „u každého souboru se dotázat, kde uložit“ (pri každom ukladaní bude treba zvoliť miesto uloženia)

rozdiely u prehliadačov sú minimálne (akurát u chrome je to celkom idiotsky vyriešené a u ie neviem, lebo nie je prehliadač).

;-Q