Pokročilý

jan na opakované každoroční škrábání v krku?

Každý rok mi začne před zimou (v tuto dobu) škrábat v krku nemohu se z toho vyležet nýbrž chodím do školy a tak mi to škrábání obyčejně trvá celý měsíc - zkoušela jsem: čaje echinacei, šalvěje, máty, cibule s cukrem, cucavá pastilky všeho druhu a škrábe mi v krku stejně celý měsíc. Nemáte ještě nějakou radu?
Doplňuji:
ještě jsem zapoměla připsat že mám ten krk nateklý a červebý jako při infekci o kterou se možná i jedná ( ale není to asi primární činitel) ocko díky za radu ale u alergologa už jsem byla sice ne kvuli krku ale na to by přišly ne?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

myslím, že je to v nynnějším období ,kdy se začíná doma topit - chce to zvlhčovat vzduch a dost větrat

Další odpovědi:

Ono to vypadá s největší pravděpodobností na alergii. Pokud je to pravidelně a ve stejném období, tak bych zkusila zajít na alergologii a nechala si udělat nějaké testíky. Sama mám odzkoušeno, kdy se mi vyplatí preventivně vzít obden prášek. Stačí 3 tablety a je klid. Když na to zapomenu, tak potom mám vleklé problémy a dlouho se dostávám zpátky do formy.
Doplňuji:
No, to není tak jisté, pokud se lékař nezaměřil na konkrétní příznaky. Alergií je neuvěřitelná spousta. Když jsem byla na vyšetření já, zkoumal alergolog 12 vzorků. Když jsem se zeptala, proč nevyšetřuje i nikotin, tak mi odpověděl, že to je zbytečné, protože podle popisu svých příznaků na ten spolehlivě alergická jsem. Dokonce existuje i alergie na chlad - docela pěkný fórek,co?

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Zdraví

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1607
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1280
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 716
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 565
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.