Rokio

James Cook se zúčastnil tří plaveb, ale při jedné z nich zemřel. Při které?

Otázka, na kterou každý normální člověk musí znát hned odpověď

Původní otázka
James Cook absolvoval tři plavby, ale při jedné z nich zemřel. Při které?

Nejlepší odpověď
Emefej

Při první?

Další odpovědi
jáára

To je nějaká provokace?

ten který je

Ano,my známe osud kapitána Cooka.Jeho osud je popsán i v této vynikající knize.:-)
http://www.da­tabazeknih.cz/kni­hy/ctyri-kapitani-22316

ivzez

„Hrajete na logiku“?

Pozor na chybu v zadání ► plavbu, při které zemřel, neabsolvoval…