dohy.phn

jam je mozlivo odzyskat zapomenuty puk cod

Nejlepší odpověď
beer

Můš ho získat u operátora, více je ale zde:
http://www.go­ogle.cz/search?cli­ent=opera&q=za­pomenuty+puk&sou­rceid=opera&i­e=utf-8&oe=utf-8&channel=suggest

Další odpovědi
Bedy

Jeslti najdete „papíry“ od SIM karty – hlavně teda takovou tu plastovou kartičku, ze které jste vyloupil SIM kartu, tak tam všechny kódy najdete – tedy PIN, PIN2, PUK a PUK2.
Pokud to nemáte, doporučuju, abyste si skočil do značkové prodejny Vašeho mobilního operátora a tam požádal o změnu PUK kódu. Samozřejmě, budete muset nějak doložit, že jste vlastníkem té SIM karty, co tam nesete.

Po telefonu to taky půjde, tam možná, že budete mít větší šanci na úspěch, ale zase – budete msuet nějak prokázat, že jste tu SIMku neukradl, že je prostě Vaše.
Doplňuji:
Něco jiného je ji zaktivovat a něco jiného je měnit kódy. Než začnete rozdávat rozumy, tak si o tom něco nastudujte.
Aktivace karty je něco úplně jiného a většinou aktivace je automatická – stačí nezaktivovanou kartu vložit do mobilu, zadat PIN kód a po připojení k síti je karta je do několika minut aktivní.
Tímto způsobem probíhá aktivace u většiny českých operátorů, jen u U:fona je nutné po vložení karty do telefonu nutné zavolat na infolinku a tam kartu nechat aktivovat.