Jakými jazyky umíte mluvit dobře?

Nejlepší odpověď
anonym

Jiná možnost... (př.: Česky a Španělsky, Česky a Rusky...

Jakž tak,spíše slovem než písmem.

Další odpovědi
quentos

Česky a Anglicky

od učitele angličtiny by se to skoro očekávalo ;{)> relativně dobře umím ještě německy, ale se znalostmi angličtiny se to nedá srovnat. Teď v Praze na koncertě se mi hodila i má mírně pokročilá znalost francouzštiny, bez ní bych nezískal vstupenku ;{)>

zzzzz

Česky a Německy

Dobře bych netvrdila, ale domluvím se. A ještě mluvím Slovensky.

Illines

Umím čtyři a více jazyků!

briketka10

Jiná možnost... (př.: Česky a Španělsky, Česky a Rusky...

česky a s knihou konverzace v ruce se domluvím německy a anglicky..

WeeBear

Česky a Anglicky

Česky a anglicky se domluvím bez problémů. Učím se i němčinu, ale to je můj kámen úrazu, nejde mi, nebaví mě, jde mi celkově proti srsti, ale v rámci školy musím.

Jeden čas jsem se učila italštinu (mimo školu), ale teď bych už zvládla maximálně pozdravit.

Damiana

Česky a Anglicky

Anglicky – řekla bych velmi dobře.
Učila jsem se i francouzsky – kvůli chansonům.
A ještě umím slovensky a rusky.

Michal Kole

Jenom Česky

Z ANJ jsem odmaturoval za čtyři a „propadal“ jsem po celou dobu studia od ZŠ

IK

Jiná možnost... (př.: Česky a Španělsky, Česky a Rusky...

Celkem se stydím za veškerou svou nedokonalou znalost. Takže i „dobře“ může být relativní pojem i když bych svou češtinu hodnotila chvalitebně a na průměrnou znalost angličtiny se necítím.

geoorg

Česky a Anglicky

Amie

Česky a Německy

helcaify1

Česky, Anglicky a Německy

Raduska1

Česky, Anglicky a Německy

Heřman

Česky a Anglicky

Ale hodně v tom plavu.

Pěťák 007

Jenom Česky

No nejspýš jen česky, pak trošku německy a anglicky…

lenka.seda

Česky, Anglicky a Německy

Ale ne dobře tak že umím vše ale dobře tak že to co bereme ve škole umím =D

Illines

Brzo jsem odklikla,nemec­ky,anglicky,rus­ky,srbsky,je s podivem,ze cestina mi dnes dela problem.Ale snad to neni jeste tak spatne.

briketka10

taky jsem se spletla místo česky německy anglicky
jsem dala něco jiného a není to jedno..