jivaj

Jakým způsobem zrušit smlouvu

Jakým způsobem se dá zrušit smlouva u mobilního operátora. Nabídl mi internet v mobilu na měsíc zdarma,jako dlouho letému zákazníkovi,ale po měsíci mi ho okamžitě naúčtoval v plné výši bez mého vědomí. Tak bych chtěl odstoupit od smlouvy.

Nejlepší odpověď
Drap

Na základě smlouvy kterou máte spolu uzavřenou. Tam by měl být i uveden způsob, jakým způsobem a kdy, lze smlouvu vypovědět

Další odpovědi
pusinka50

To je normální jednání. Zavolej na infolinku operátora – 4-místné číslo – a řekni, že chceš zrušit internet v mobilu neb ho nechceš platit a oni ti k datu volání zruší internet, ale bude tam nejspíš 1 měsíční výpovědní lhůta, když zavoláš dnes, tak asi zaplatíš i za leden, tak si pospěš, at se ti to nepřekulí do ledna a neposune na konec února.