marfyp

Jakým způsobem zlegalizovat přistavěnou místnost.

K našemu bytu v osobním vlastnictví, nacházející se v bytovém domě, jsme přistavěli další místnost. Nová místnost je z vyměněné půdní koje. Bytový dům je ve společenství nájemníků. Tuto místnost již užíváme 10 let. Jakým způsobem můžu tuto místnost zlegalizovat a nechat zapsat do katastru.

Nejlepší odpověď
anonym

Snad by stačilo zajít na Stavební úřad v místě bydliště!

Další odpovědi
dědapetr

Především se obrátít o pvolení na společnos nájemniků protože jsou spolumajitelé té místnosti a pak na úřad ktomu určený.