bolak

Jakým způsobem youtube kontroluje ty reklamy a písničky ve vložených videí, zda nedošlo k porušení autorských práv?

To tam má jako najmutý nějaký studenty, nebo vietnamský děti který jsou u nich ilegálně a který projížděj každý vložený video a nebo to jde skrz nějakej program?

Odpovědi

Autorská práva řeší automat, proto se třeba videa zrcadlově otáčí a tím ty automaty popletete, ale nefunguje to vždy. Až když nesouhlasíte s porušením autorským práv tak to řeší člověk.
Nevhodný obsah jako je pornografie, urážky, rasismus… řeší nějací Indové určitě. :)
Třeba na Facebooku jde pěkně pozorovat kdy jaká směna co dělá. Když nahlásím pornografii tak mě to vyřeší ve většině případů kolem 18:00 našeho času, ale když hlásím urážlivý obsah tak to bývá tak v 8 ráno. :D