sss

jakým způsobem vyndám střed volantu s airbagem u vozu fabia rok výroby2006 po facesliftu

Odpovědi
Dandi

Střed by měl být pouze na zamáčknutí. Na internetu dejte hledat návod Fábie a určitě najdete přesný postup.

Kami

Platový kryt airbagu je pouze zacvaknut opatrně jej odstraňte,pod ním je složen airbag
a je tam spousta drátu ve svorkovnicích doporučuji servis kdyby došlo ke zkratu aibeg Vám vyletí a pak se můžete bavit o nějakých 20 až 25 tisících

Lencis

Podrobný návod na Fábii najdete zde:

Zdroj: http://www.scrib­d.com/doc/659­4498/Fabia-Navod-k-Obsluze