bolak

Jakým způsobem si na sebe vydělá reality-show Vyvolení?

Krom esemesek (jestli vůbec) a reklam? Když vezmeme ty výhry který musej zaplatit a pokuty který určitě budou a vzhledem k tomu že v tom jedou možná stovky lidí, kde na to všechno vezmou, na čem všem můžou těžit?

(trička a klíčenky s logem vynechte..)

Nejlepší odpověď
Drap

Relativně levně vyplní spoustu vysílacího času a pokud si udrží i slušnou sledovanost, tak to vyjde levněji než tento prostor vyplnit jinými televizními pořady.

Sůwa

Když už se tu o tom píše – co to jsou ti VyVolení? Já vidím různé upoutávky, ale nemám odvahu se na to podívat v TV. Děkuji 🙂

bolak

tak se na to koukni na internetu > http://www.ipri­ma.cz/vyvoleni/vi­dea-z-vily/vyvoleni-kamera-1

:) teď zrovna chrápou, tak musíš počkat až je probuděj :)) je to prostě něco jako tamagoči ale s lidmama..

Sůwa

To už je jedno, jestli na TV, nebo na internetu. Můžeš mi stručně napsat o co tam jde?

gagaga

suwo ..ja vam to napisu strucne :)
vyvoleni jsou jako odpovedi ..
jen live .. :)
jsou tam taky cvoci, chytraci , vsevedouci, prolhani , lini .., ale obcas i vtipni , pracoviti a cistotni… ale i opak .. :) a uz tam byl i DOKTOR !
:)
ja je mam rada ..je to takova psychologie nasi spolecnosti … ja si osobne z negativ beru pozitiva ..:)
jsou tam vazne videt ruzne charaktery lidi..

  • iv-

Sůwa

  • iv- díky. Já už nemám čas ani na odpovedi.cz, takže už určitě ne na VyVole… 🙂