Avatar uživatele
bolak

Jakým způsobem si na sebe vydělá reality-show Vyvolení?

Krom esemesek (jestli vůbec) a reklam? Když vezmeme ty výhry který musej zaplatit a pokuty který určitě budou a vzhledem k tomu že v tom jedou možná stovky lidí, kde na to všechno vezmou, na čem všem můžou těžit?

(trička a klíčenky s logem vynechte..)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? annas, gagaga před 3829 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Relativně levně vyplní spoustu vysílacího času a pokud si udrží i slušnou sledovanost, tak to vyjde levněji než tento prostor vyplnit jinými televizními pořady.

0 Nominace Nahlásit

Otázka nemá žádné další odpovědi.



Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Sůwa

Když už se tu o tom píše – co to jsou ti VyVolení? Já vidím různé upoutávky, ale nemám odvahu se na to podívat v TV. Děkuji 🙂

před 3829 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

tak se na to koukni na internetu > http://www.ipri­ma.cz/vyvoleni/vi­dea-z-vily/vyvoleni-kamera-1

:) teď zrovna chrápou, tak musíš počkat až je probuděj :)) je to prostě něco jako tamagoči ale s lidmama..

před 3829 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Sůwa

To už je jedno, jestli na TV, nebo na internetu. Můžeš mi stručně napsat o co tam jde?

před 3829 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gagaga

suwo ..ja vam to napisu strucne :)
vyvoleni jsou jako odpovedi ..
jen live .. :)
jsou tam taky cvoci, chytraci , vsevedouci, prolhani , lini .., ale obcas i vtipni , pracoviti a cistotni… ale i opak .. :) a uz tam byl i DOKTOR !
:)
ja je mam rada ..je to takova psychologie nasi spolecnosti … ja si osobne z negativ beru pozitiva ..:)
jsou tam vazne videt ruzne charaktery lidi..

  • iv-

před 3829 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Sůwa

  • iv- díky. Já už nemám čas ani na odpovedi.cz, takže už určitě ne na VyVole… 🙂

před 3827 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek