GangstaHelper

Jakým způsobem se uplatňuje pojištění u zásilek ČP u „cenných balíků“ ?

V případě, že balík dorazí v pořádku (obal nevypadá poškozené), ale věci uvnitř budou rozbité?

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Podáte reklamaci-ale pozor buď po převzetí zásilky na poště nebo nejpozději druhý den. Pak záleží na tom, jestli se jednalo o křehké zboží a bylo zasláno křehce.
Pokud bylo špatně zabaleno, pošta nic nedá.