Jakým způsobem se likvidují opotřebované uniformy České armády?

Jde mi o to, že jsou na nich státní symboly.

strhají se a vyhodí do popelnice, třeba nášivka vlajka ČR?

Nejlepší odpověď
Mravenec

Nevím jak u AČR, ale u PČR je postup jednoduchý. Strhají se nášivky, nápisy, hodnosti a vše. Dobré duše darují třeba bezdomovcům. 🙂

U AČR bude postup obdobný…

Další odpovědi
Drap

Některé zůstanou vojákům, to jsou ty, které nakupují za přidělené body. Některé jdou do odpadu. Pokud se mění část stejnokroje nebo výstroje, část se prodává obchodníkům, kteří je dále rozprodávají.

Lamalam

Po odstranění symbolů se podle jejich stavu buď prodávají jako armádní přebytky nebo to jde do sběru.

lexx

prodají se v bazaru v Rusku i na tržnici, nosit zastaralou vyřazenou uniformu lampasáka i s vejložkama je recese, nikoliv trestný čin