Zlatý

Jakým způsobem se dá vydělat na návštěvách webu?

Když bych si založil web, a měl na něm třeba 1.000.000 návštěv ročně, jakými všemi způsoby se z toho dá těžit? A když říkám těžit, myslím prachy, prachy, prachy!

Odpovědi:

Zlatý

Pokud máš obchodně zajímavou cílovou skupinu, tak prodej reklamního prostoru. S návštěvností milion ročně by to nemuselo být vůbec špatné.

Stříbrný

jedině reklamou... ale daleko větší zlatý důl je vymyslet aplikaci pro chytrý telefon, která bude tak užitečná, že si ji stáhne milion lidí...

Bronzový

Vlozit na ne malware a pres nej se lidem dostat do internetoveho bankovnictvi. Nebo tento botnet pronajimat. Ale ani to dnes uz nejsou zadne superprachy.

Pokročilý

Buď prodávat reklamu (bannery, PR články...) nebo se přihlásit k Skliku či něčemu takovému, automaticky se tam pak bude zobrazovat reklama (není třeba shánět inzerenty).

Diskuze k otázce

Zlatý

bolak

Lamalam: A kolik by to tak vyneslo a jakým způsobem bych ten reklamní prostor nabízel?

Zlatý

Lamalam

S takhle velkým webem nemám zkušenost, ale byly doby, kdy mi web o potravinových doplňcích s roční návštěvností 120 000 vydělával jenom na reklamních bannerech 3000 Kč měsíčně. Těch webíkú jsem měla víc. Dlším zdrojem zisků může být nějaký affil. Zákazníky na reklamu jsem sehnala na webtrhu.

Zlatý

arygnoc

bolak

napred vymysli web s návštevnosťou milión.
vcelku problémik.

;)

Zlatý

bolak

já už něco vymyslim :)

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 949
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 819
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.