Avatar uživatele
bolak

Jakým způsobem se dá vydělat na návštěvách webu?

Když bych si založil web, a měl na něm třeba 1.000.000 návštěv ročně, jakými všemi způsoby se z toho dá těžit? A když říkám těžit, myslím prachy, prachy, prachy!

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? lota, petra15 před 3666 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Lamalam

Pokud máš obchodně zajímavou cílovou skupinu, tak prodej reklamního prostoru. S návštěvností milion ročně by to nemuselo být vůbec špatné.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
lukas.zmizik

jedině reklamou… ale daleko větší zlatý důl je vymyslet aplikaci pro chytrý telefon, která bude tak užitečná, že si ji stáhne milion lidí…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hamon

Vlozit na ne malware a pres nej se lidem dostat do internetoveho bankovnictvi. Nebo tento botnet pronajimat. Ale ani to dnes uz nejsou zadne superprachy.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lota

Buď prodávat reklamu (bannery, PR články…) nebo se přihlásit k Skliku či něčemu takovému, automaticky se tam pak bude zobrazovat reklama (není třeba shánět inzerenty).

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
bolak

Lamalam: A kolik by to tak vyneslo a jakým způsobem bych ten reklamní prostor nabízel?

před 3666 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Lamalam

S takhle velkým webem nemám zkušenost, ale byly doby, kdy mi web o potravinových doplňcích s roční návštěvností 120 000 vydělával jenom na reklamních bannerech 3000 Kč měsíčně. Těch webíkú jsem měla víc. Dlším zdrojem zisků může být nějaký affil. Zákazníky na reklamu jsem sehnala na webtrhu.

před 3666 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
arygnoc

bolak

napred vymysli web s návštevnosťou milión.
vcelku problémik.

;)

před 3666 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

já už něco vymyslim :)

před 3664 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek