funky

Jakým způsobem se dá v ČR získat střelná zbraň?

Doplňuji:
prosím jen konkrétní odpovědi co mám udělat pro to abych získal bouchačku. nechci nikoho zabíjet, jen si chci zastřílet jak všichni v americe

Nejlepší odpověď
mosoj

Koupit nebo ukrást.

Pak měla otázka znít „jak získat zbrojní pas?“

Další odpovědi
dědapetr

Udělat zkoušky na zbrojní průkaz a sním pak do prodejny zbraní a zakoupit.

FOG

Popr. zdedit ci nalezt,coz neznamena,ze budete jejim legalnim drzitelem.

oskar

Je to asi půl roku co mi nabízel jeden člověk u Supermarketu samopal i s náboji za 1000 kč.

venkovan

Pokud si chceš zastřílet, tak jdi do sportovního oddílu nebo na pouť. Jinak i když máš zbrojní průkaz mimo střelnice a uzavřená území si jako v Americe zastřílet nemůžeš.
A ani bych to nezkoušel si někde jen tak bouchnout. Za každým stromem je houbař, za každým druhým keřem milenci a navíc odražená kulka z pistole třeba od kamene, stromu může zabíjet i stovky metrů od střelce mimo směr střelby.
Osobně jsem se střelných zbraní před lety zbavil – raději dostat pořádně přes hubu než potom někde být vyšetřován a souzen za zranění střelnou zbraní.