Jakým způsobem převedu vozidlo z kategorie N1 na osobní automobil ?

Vozidlo Ford Fusion jsem v kategorii N1 zakoupil přes autobazar jako fyzická osoba /tedy i s DPH/,původní majitel uplatnil odpočet DPH . Zajímá mě postup převodu a na které instituce se mám obrátit, případně s jakými poplatky a v jaké výši mám počítat ! Díky Zdeněk

Odpovědi
mojitek

najedte na webovou stranku www.skoda.panda.cz (ten prvni odkaz nahore-je to web o autech)a do diskuzniho fora zadejte tuhle otazku.Divil bych se,kdyby jste nedostala odpoved 😉