Jakým způsobem přehrávat/nahrávat televizi na počítači?

Chtěl bych sledovat a případně nahrávat televizi na svém počítači. Jak je to proveditelné?

Nejlepší odpověď
frankie

Do počítače se zakoupí televizní karta, do které se přivede signál jako standardně do televize. Televizní karty můžou být analogové, digitální i hybridní. Pomocí softwaru přibaleného ke kartě je poté možné naladit, přehrávat a nahrávat televizní vysílání. Pro nahrávání je ovšem potřeba alespoň průměrně výkonný počítač.