pusinka50

Jakým způsobem povolit v počítači „Pluginy“?

„Odešla“ mi náhle televize. Zkouším najít na netu on-line televizní vysílání zdarma.
Ale chce to po mně „Povolit Pluginy“.
Kde najdu ve svém počítači Pluginy a jak je mám povolit? Nebo je musím nainstalovat?

Používám KM player přehrávač, mám nainstalované i Windows Media player.
V PC mám Windows XP.
Doplňuji:
Když otevřu nějaký web s on-line vysíláním TV, napíše to, že musím povolit Pluginy.
Prohlížeč mám Chrome.
Když otevřu Home page KM player, tam žádnou poznámku o pluginech nevidím.
Netuším, co znamená „Spustit KM player z prohlížeče“. Jak se to dělá??

Otevřela jsem prohlížeč Chrome, poté v programech našla KM player a otevřela ho. Žádná poznámka o pluginech tam není, takže co jsem udělala, je blbost
Nejde to vysvětlit nějak úplně polopaticky? Kde přesně se dají pluginy povolit? Co mám přesně udělat?

Odpovědi
Quimby

Co po tobě chce to povolování? Prohlížeč? Nejspíš se jedná o spuštění právě KM playeru z prohlížeče. Měla by ti v prohlížeči vyskočit lišta, kde by se to dá povolit.

Nazdar Bazar

Klikni na tlačítko „povolit plugin.“

pusinka50

Lidičky, mluvíte na mě čínsky. Kde to tlačítko Povolit plugin najdu??? Co mám otevřít, aby na mě vybaflo??