Kelt

Jakým způsobem platit kartou, abych dostal peníze nazpět?

Mám platební kartu a v obchodech platím zboží pomocí karty. Nějak jsem se dozvěděl, že při placení kartou, mohu dostat od pokladní peníze. Jakým způsobem konkrétně postupovat, abych dostal 200 – 300 Kč? Mohu si vybrat peníze v bankomatu, ale to je časová ztráta. Pokud někdo máte zkušenosti s výše uvedeným probléme, prosím o radu? Děkuji.

Nejlepší odpověď
gecco

Tahle služba se jmenuje CashBack a funguje tak, že před placením prostě řekneš pokladní, že chceš i vybrat a ona ti danou sumu připočítá k účtu…
Jen – ani zdaleka to nenabízí všichni prodejci, takže si to předem ověř…
😉

Další odpovědi
anonym

Doplní gecca, musí to podporovat vydavatelská banka (vím o ČSOB), obchodník (vím o Albertu) a nákup musí být v hodnotě vyšší než x Kč (ve zmíněné kombinaci tuším 200 Kč).

Lamalam

Před placením si řekni o kešbek.