Rommart

Jakým způsobem odstranit problém s vypínáním notebooku Acer?

U notebooku Acer Extensa 5620G jsem narazil na problém s jeho vypnutím. Mám nainstalován Windows XP, a dnes se mi vyloupnul problém v tom že notebook nejde přes nabídku Start ani vypnout ani restartovat, pokud tento pokyn zadám tak se nic nestane.Co s tím neví prosím někdo??

Odpovědi
www

A po vypnutí ntb tlačítkem a opětovném zapnutí je to totéž? Pokud ano, vyzkoušej bod obnovení systému.

led

Zjavne procesor nestačí spracovávať údaje, pokiaľ ich nespracuje a neuvoľní aspoň čiastočne svoj pracovný priestor, neprijíma žiadne príkazy. Jediná možnosť v takom prípade dlhšie podržať tlačítko power (násilne prerušiť činnosť) až do zhasnutia signálok zapnutia.