Raduz

jakým způsobem odhlásit trv.pobyt býv.přítelk.z mého bytu,když se odstěhovala ona sama to nechce udělat??

Odpovědi
alexandra

Zajdete na úřad,dáte tam žádost,musíte dokázat,že u Vás nebydlí,třeba podpisy sousedů.Oni zahájí správní řízení,asi ji pošlou nějaké vyrozumění a pak ji přihlásí na úřad.Už to tady bylo mockrát,tak se mi nechce to přesně popisovat.Zadejte si nahoru do toho pole VYHLEDAT, otázku,odlášení z trvalého bydliště,a tam se Vám objeví všechny odpovědi co už tu byly,a tam už něco najdete.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/chci-pritelkyni-odhlasit-z-trvaleho-pobytu-3mes-uz-u-me-nebydli-byt-je-psany-jen-na-me-ale-vlastnime-spolu-zahradu

Děda Louda

Postupuj podle odpovědí na tuto problematiku, jichž tu najdeš bezpočet.