tedrazice

jakým způsobem odeslat e-mailem soubor 19 Mb?

Nejlepší odpověď
Bedy

Prakticky žádným – použijte leteckaposta.cz a pošlete dotyčnému odkaz.
Doplňuji:
Když už jsme u toho, tak Hotmail myslím taky umí pracovat s přílohami velkými až 25MB.
GMail nedoporučuju, protože při čtení emailů jsou vedle v postranním sloupci reklamy, které jsou vybrány na základě obsahu emailové zprávy – sice to dělá robot, ale i tak – zrávy by měly být soukromé a nikdo by do nich neměl koukat.

Dokonce byly a jsou případy, kdy již smazané zprávy byly na googlích serverech normálně uchovány. To se týkalo i lidi, co si na GMailu zrušili poštu.

Jinak doporučuju používat spíše svoboný formát ZIP, protože je kompatibilnější jak RAR. A když chcete opravdu nejlepší kompresi, použijte spíš formát 7Z a zabalte to 7-Zipem.

Mylsím si, že však nejpohodlnější je ta leteckaposta.cz nebo uschovna.cz

Další odpovědi
tomas.k

Používat k e-mailové komunikaci služby, které podporují velké přílohy – např. Gmail má limit 25 MB.

Braník

nebo to lze odeslat přes uschovna.cz
http://uschovna.cz/

Alesh

zabalit do několika balíčků (*.rar), jejichž velikost již mailem proleze (jak na straně odesílatele, tak příjemce)