salsa verde

Jakým způsobem nejlépe-nejrychleji zkopíruju data z jedné sd karty na druhou?

Nejlepší odpověď
anonym

Jj, nejrychleji to je za použití dvou čteček, já to řeším tak, že mám jednu čtečku v PC a druhou v tiskárně.

Další odpovědi
Michal Kole

vložit kartu 1 do PC čtečky a zkopírovat na do PC do dočasné složky třeba na ploše
Vyjmout kartu 1
vložit kartu 2 do PC čtečky a přetáhnout data z dočasné složky na pevném disku na kartu 2

jpau

Vůbec nejrychlejší řešení by bylo realizovat přenost „on-fly“ přímo z karty na kartu. Potřebuješ ale mít dvě čtečky (resp. pokud taháš např. z SD na CF tak ti stačí v dekstopu jedna čtečka, protože z pravidla umí SD i CF) – je to stejný princip, jako obsah z karty tahat rovnou na fleshku.

Teoreticky by bylo rychlejší také sesíťovat dva počítače (kde jsou dvě čtečky – pokud nejsou dvě v jednom pc, viz. první odstavec), nasdílet kartu v jednom počítači a z toho druhého tahat. Osobně si myslím, že za určitých okolností to může být nejvýhodnější řešení, vyplatí se ale při objemech, které na kartách běžně nejsou k dispozici – řádově 100ky GB.

V podstatě bude asi nejjednodušší způsob co popsal Michal Kole – přes nějaký temp folder, je to ale nejpomalejší způsob, který mne napadá.