Bronzový

Jakým způsobem nejlépe-nejrychleji zkopíruju data z jedné sd karty na druhou?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Jj, nejrychleji to je za použití dvou čteček, já to řeším tak, že mám jednu čtečku v PC a druhou v tiskárně.

Další odpovědi:

Zlatý

vložit kartu 1 do PC čtečky a zkopírovat na do PC do dočasné složky třeba na ploše
Vyjmout kartu 1
vložit kartu 2 do PC čtečky a přetáhnout data z dočasné složky na pevném disku na kartu 2

Bronzový

Vůbec nejrychlejší řešení by bylo realizovat přenost "on-fly" přímo z karty na kartu. Potřebuješ ale mít dvě čtečky (resp. pokud taháš např. z SD na CF tak ti stačí v dekstopu jedna čtečka, protože z pravidla umí SD i CF) - je to stejný princip, jako obsah z karty tahat rovnou na fleshku.

Teoreticky by bylo rychlejší také sesíťovat dva počítače (kde jsou dvě čtečky - pokud nejsou dvě v jednom pc, viz. první odstavec), nasdílet kartu v jednom počítači a z toho druhého tahat. Osobně si myslím, že za určitých okolností to může být nejvýhodnější řešení, vyplatí se ale při objemech, které na kartách běžně nejsou k dispozici - řádově 100ky GB.

V podstatě bude asi nejjednodušší způsob co popsal Michal Kole - přes nějaký temp folder, je to ale nejpomalejší způsob, který mne napadá.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.