Avatar uživatele
salsa verde

Jakým způsobem nejlépe-nejrychleji zkopíruju data z jedné sd karty na druhou?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? anonym před 4300 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Jj, nejrychleji to je za použití dvou čteček, já to řeším tak, že mám jednu čtečku v PC a druhou v tiskárně.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Michal Kole

vložit kartu 1 do PC čtečky a zkopírovat na do PC do dočasné složky třeba na ploše
Vyjmout kartu 1
vložit kartu 2 do PC čtečky a přetáhnout data z dočasné složky na pevném disku na kartu 2

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
jpau

Vůbec nejrychlejší řešení by bylo realizovat přenost „on-fly“ přímo z karty na kartu. Potřebuješ ale mít dvě čtečky (resp. pokud taháš např. z SD na CF tak ti stačí v dekstopu jedna čtečka, protože z pravidla umí SD i CF) – je to stejný princip, jako obsah z karty tahat rovnou na fleshku.

Teoreticky by bylo rychlejší také sesíťovat dva počítače (kde jsou dvě čtečky – pokud nejsou dvě v jednom pc, viz. první odstavec), nasdílet kartu v jednom počítači a z toho druhého tahat. Osobně si myslím, že za určitých okolností to může být nejvýhodnější řešení, vyplatí se ale při objemech, které na kartách běžně nejsou k dispozici – řádově 100ky GB.

V podstatě bude asi nejjednodušší způsob co popsal Michal Kole – přes nějaký temp folder, je to ale nejpomalejší způsob, který mne napadá.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek