Jakým způsobem může vrcholový management ovlivňovat dění na pracovišti.

Dobrý den, prosím k jakému ovlivnění může dojít? Prosím?

Odpovědi
arygnoc

zásadne.
zastupuje vlastníkov podniku.
spolu s nimi rozhoduje o obchodnej, výrobnej, mzdovej, pracovnej a iných politikách podniku.

zjentek

Rozhodují ..často s pravomocí rozhodnout i za vlastníka. Vlastníci jsou často členy managementu
Doplňuji:
https://www.go­ogle.cz/search?q=byz­nys+proces&ie=utf-8&oe=utf-8&rls=org.mozi­lla:cs:offici­al&client=fire­fox-a&gws_rd=cr&ei=8fW-UurBF8HRtQbFzI­FY#q=podnikov%C3%BD+pr­oces+definice&rls=or­g.mozilla:cs:of­ficial

anonym

prosím, poradili byste mně, k tomu business proces? co jak atd..? prosím

zjentek

máš tam odkaz

zjentek

arygnoc, ty snad píšeš i na lyžích nebo co ,)

arygnoc

nie je sneh :(

aspoň na olomoucku.
bol som pozrieť v desnej a nič, resp. slabota, v bedřichove 300.000 ľudí.

v pondelok idem do tatier, tak hádam hej.

ale – slivka je ňam.
takže koštujeme a láskame mačičky (kočky), …