lucinka2001

Jakým způsobem mohu najít osobu ?

Dobrý den , chtěla by jsem se zeptat, jakým způsobem by jsem mohla najít osobu když :neznám její jméno ani národnost :D ale vím jak vypadá , jsem schopna určit věk a vím , na jakém místě ( v hotelu ) a kdy tam byl . Nešla by určit jeho národnost podle nějakých odletů a příletu ? Nebo jsem bez naděje ☺ Děkuji

Odpovědi
ivzez

Lucinko,
nevypátráš nic, nikdo z hotelu ti nesmí nic prozradit.

Úplně bez šance ale být nemusíš. Můžeš napsat dopis,
zalepit jej do čisté obálky, na zadní stranu obálky na sebe
uvést kontakt (nejlépe adresu, kam ti lze napsat; ostatní
kontakty uveď dodopisu).

Popíšeš-li dotyčného tak dobře, aby recepční z popisu poznali,
o kterého hosta jde/šlo, můžeš tam svůj dopis nechat s prosbou
o předání. [Adresu ani jiný kontakt ti nesdělí, ale mohou mu tvůj
dopis předat nebo poslat.]

Weirdquestio

Záleží na tom, jak moc budou recepční na hotelu a lidé z letiště trvat na soukromí te dotyčné osoby.

Nuk nuk

O dotyčné osobě toho příliš mnoho nevíte. I kdybyste nějak přesvědčila recepční hotelu, a oni by porušili pravidlo, které zmiňuje ivzez, že nesmí vyzradit informace o hostech, dost sotva z pouhého popisu poznají, o kterého bývalého hosta se jedná.
Národnost (tedy etnický původ) můžete teoreticky zjistit podle určitých znaků – podoby. Různé národnosti mají různé znaky, ale to může být zavádějící – dotyčný nemusí nést ty typické, může mít předky více původů, a navíc Vám to nic neřekne o tom, ve které zemi žije a odkud a kam létá.
Podle odletů a příletů nezjistíte vůbec nic. Na letišti mají frmol a nesmí prozradit ani to, co Vám může říci recepční v hotelu.

V hotelu máte teoreticky šanci, pokud máte fotografii dotyčného a byl tam ubytován nedávno. Recepční by Vám pak mohl říci zemi původu, víc prozradit nesmí (pokud se neprořekne).

NIcméně, naděje umírá poslední. Šance je mizivá, ale je. Už se navzájem našli i podobně „neznámí“ lidé.

Filosof

Nabízí se detektiv, google a osud…