Jahoda

Jakým způsobem jste narazili na odpovědi.cz????

Jakým způsobem jste narazili na odpovědi.cz? Já jsem brouzdala na internetu a objevila jsem je :), protože jsem potřebovala znát odpověď a našla jsem tuto stránku i s odpovědí. Od té doby jsem tu ;o). A co Vy, jak jste je našli? Nebo Vám je někdo doporučil? Za Vaše odpovědi moc děkuji a přeji hezký večer :o)
Doplňuji:
To quentos: Asi jsem to nepostřehla nebo jsem tu ještě nebyla když tato otázka padla :)

Nejlepší odpověď
quentos

při googlení čehosi ;{)= ale ta otázka už tu jednou padla.

Další odpovědi
Retko

Unasen vetrem na bujnych vlnach Pacifiku. Teda internetu :)
Jinak receno, jen tak pri surfingu. :)

HerbiG

jj pres google :) a jsem rad ze jsem tenhle server poznal .. dava mi hodne do zivota ..

panenka

při brouzdání po netu jahůdko

Vicki

Náhodou při surfingu a jsem moc ráda.

iwetax

Hledala jsem co znamená Made in PRC. V životě jsem to neslyšela a odpověď jsem našla tady.

Zdroj: http://search­.seznam.cz/?sou­rceid=szn-HP&thru=sug&q­=made+in+prc