Rommart

Jakým způsobem jsou zasílané Zprávy do Datové schránky?

Zajímá mě to jak se třeba úřední dopis s doručenkou do Vlastních rukou dostane do Datovky? Protože když jsem datovku otevřel tak jsem našel na levé straně titulek Přečtená zpráva.To znamená,že dopis přijde normálně poštou na doručovací poštu,tam je pak nějakým zaměstnancem pošty otevřen a vložen v elektronické podobě např PDF soubor do zmíněné datovky?Nebo přímo odesílatel daný dopis po převedení do el.podoby zasílá tuto zprávu do datovky bez toho,že by dopis četla třetí osoba?

Nejlepší odpověď
anonym

Přečtená zpráva je rutinní pojem z mailové pošty – tj. přečtená na tvém PC.
Před 58 dny jsi dostal odkaz na postup i podmínky, zjevně sis je nepřetl, viz odkaz níže:
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jakym-zpusobem-si-zalozit-datovou-schranku-aby-mi-korespondence-byla-dorucovan-do-ni
Stejně tak jsi nevyužil dalších 53 odkazů, viz ve zdroji:

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=datov%C3%A1%20­schr%C3%A1nka

Další odpovědi
anonym

Ale otázka je to pěkná, originální.