Elixír

Jakým způsobém docílit zdravého, plnohodnotného myšlení?

Pomohla by komunikace s veřejností, komunikace s přátelí a jejích rady? Komunikovat s rodinou a zvládnout nepříjemný pocit úzkosti z lidí. Co děláte pro pohodu zdravého myšlení?

Nejlepší odpověď
anonym

Také mně zajímá co je plnohodnotné myšlení.
Je můj názor, že za komunistů bylo lépe, plnohodnotné myšlení?
Je názor modrých ptáků, že je práce dost, ale lidem se nechce dělat, plnohodnotné myšlení?
Je názor podnikatele, když dá zaměstnaci v 60 letech menší nástupní plat, než člověku ve 30ti letech, z důvodu toho, že ten starší jde za pár let do důchodu a TUDÍŽ VĚTŠÍ PLAT NEPOTŘEBUJE a ten mladší musí mít více, protože FIRMA SI HO POTŘEBUJE UDRŽET.Je tohle plnohodnotné myšlení?

Já pro pohodu zdravého myšlení používám mozek a 60 let zkušeností.

Další odpovědi
rouzi

Jak se plnohodnotně myslí?

zjentek

Vyplatí se nemyslet.

krabiceodbot

Občas je dobré svůj způsob myšlení promyslet 🙂