Shady

Jakým způsobem dělají lidé sofistikované kruhy v obilí?

u některých je na první pohled poznat že to je amatéřina ale co ty ostatní?

Nejlepší odpověď
www

Přirozeně tajným způsobem 😁
Si vážně myslíš, že ti to zde někdo řekne a ještě zdarma? To už by nebyla žádná záhada ☹

Další odpovědi
Kelt

Kouzelník taky neprozradí trik, jak ho provádí. Trik s kartami se naučí i malý kluk, ale David Copefield je jen jeden. Když to chceš vědět tak pozoruj, určitě je i o tom něco psané a zkoušej to. Když to dokázal někdo, třeba se to podaří i Tobě.

Krakis

A jseš si jistý,že to dělají lidé ? 🙂