JájsemRaibek

Jakým způsobem dát vědět majiteli, že jsem nalezl jeho ztracený telefon?

Jak to udělat?
http://www.lou­pak.cz/obrazky/vlas­tni/284492/?thx=lou­pak

Nejlepší odpověď
Hans51

Roman71 má pravdu, najít kontakt s označením mamka, taťka apod. je skutečně nejlepší postup. Když jsem jezdil na střední školu, ve vlaku na sedačce ležel mobilní telefon. Tehdy ještě chytré telefony téměř nebyly, takže k odemčení kláves postačila všem známá kombinace kláves 🙂 kontakt mamka hovor přijal téměř okamžitě, domluvili jsme předání a dobrý skutek byl na světě 🙂

Další odpovědi
Roman71

Ala nejspíš usoudila, že se jedná o vtípek..

No, já bych projel seznam kontaktů, jestli bych nenašel někoho blízkého majiteli telefonu (partnera, maminku, otce a podobně) a pokusil bych se jí z toho telefonu zavolat. Domluvil bych si přes blízkou osobu předání telefonu přímo jí a nebo majiteli.

gecco

;-DDD
Inu – asi šikovná holka (ta kamarádka)…
;-DDD
Nezbude, než se obrátit na v pořadí naposledy kontaktovaných prvního kluka…
😉