fcoop

Jakým způsobem by se dal ohnout bambus?

Nevěděl by někdo? Je to prastará b. „tyčka“,potřeboval bych ji ohnout do tvaru „U“. Napařovat? Díky.
Doplňuji:
Také jsem pátral – názorů je víc.Můj problém bude asi v tom,že ten bambus je min.40–50 let starý.A dost nerad bych jej zlomil.Každopád­ně díky.

Nejlepší odpověď
www

Určitě.
Napařit, zafixované nechat vychladnout.
Doplňuji:
Určitě bude zejména v tomto případě záležet na teplotě a době, víc ale, bohužel, nevím..:-( Budeš muset teda pracovat pomalu a opatrně, zkoušet ap., ať se ti to nezlomí.

Další odpovědi
hanulka11

něco jsem našla

http://video.go­ogle.com/vide­oplay?docid=-7914646950791­304015&q=bambo­o#