bolak

Jakým způsobem bude Schwarzenberg vybírat charitu, který věnuje ty drobásky který mu zbyly?

Nejlepší odpověď
led

Politik vyberá podľa kľúča viditeľnosti.
To znamená vyberie takú charitu, ktorá bude najviac vidieť v médiách a v ľudských srdciach.
Nebude to predsa robiť potichu a nenápadne, aby nik o tom nevedel, načo by bolo potom právo na informácie?
Doplňuji:
Treba si uvedomiť, že každý politik je súčasne aj herec a chce aby jeho kladné postavy boli čo najviac viditeľné, minimálne na Oskara, či Českého leva.
Pri záporných, tam radšej použije alternanta, prípadne sa dočasne preradí medzi doprovodnú kapelu: „Ja nič, ja muzikant“

Další odpovědi
Drap

To se musíš zeptat přímo jeho. Ale jak ho znám, tak mu toho asi moc nezbyde. Udělá to tak, že vyjde fifty- fifty

bolak

led: mně napadla takový věc, říkám tomu žravá aukce :) pokud se bude rozhodovat třeba mezi padesáti nadacema, tak by měl uspořádat „žravou“ aukci, vyzvat kandidáty aby napsali na papír částku kterou vyloženě potřebujou a vložili papír do obálky. Paak by vybral ty který si řekli nejmíň, tím pádem by šly ty prachy třeba na 10 nadací místo na 2 který by mu vybral nějakou pofidérní metodou někdo z jeho rádců a ty nadace by si řekli jen o prachy který vyloženě potřebujou…

nebo má takhle metoda nějaký mouchy?