bowery

Jakým způsobem a kde se dělá registrace antivir. programu, který mám instalovaný nově?

U nově instal.AV programu je povinnost registrace do l5 dní.Jak se to dělá ?Jinak přestane fungovat.

Odpovědi
Michal Kole

Zálěží co je to za antivir. Dělá se to na webu výrobce, uvedete svoje jméno, adresu, email, telefon, prodejní číslo a dostanete oficiální vaše na míru.

nebo bude výrobci stačit jenom Váš mail

anonym

třeba avast se registruje každoročně zdarma přímo v aplikaci … nemusite chodit na web, ale dejte si velky pozor na co vlastne klikate a uvedomte si ze avast vzdy nabizi dve varianty (registraci zdarma i placenou) a tu placenou vzdy zvyraznuje zatimco tu zdarma se snazi spise schovat 🙂 takze hledejte dobre a dobre ctete na co klikate, obvykle jsou to dve tlacitka hned vedle sebe kde jedno velke zelene rika [kup me] a druhe malinke sedive rika [nekupuj, vem si me zdarma]