Avatar uživatele
pusinka50

Jakým způsobem a čím se bělí zuby celebritám?

Všichni herci a zpěváci mají nádherné zářivě bílé zuby. Jak toho docílili?
Na to nepomůže žádné časté čištění zubů zubní pastou a jistě nemají všichni zubní náhrady.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? gagaga, petra15 před 3687 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

„Všichni“??
Všichni nééé, jen ti ´módní´.
Služeb plastických chirurgů také nevyužívají všechny hvězdy a hvězdičky.
;-D
Jsou různé formy bělení – ale všechny nějakým způsobem poškozují zuby – takže i ti, kteří dosud implantáty nemají, je mít vbrzku budou…
😉
BTW – ´přirozená´ barva zubů není bílá – a ne vše se dá vybělit – prosvítající zabarvená zubovina se dá vybělit jen vytržením a implantováním náhrady.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Hamon

Uplne nejlip v pocitaci. Ale je to relativni, mne ta bila spis desi.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
petra15

Ano to jsem mj. mela na mysli u ABBY v min. otázce…:-)
Zajdi k zubari, a za 3 tisíce ti na míste vybelí „prední zuby“– chemicky…:-)
Vedela jsem i co stojí vsechno komplet, ale nepotrebuji, tak jiz nevím…
Doplňuji:
Ale celebrity mají implantáty, a ty stojí tolik jako Porsche, a jsou bohuzel trochu s problémy – musí se denne „vláknem“ mezi-cistit (tak pul hodiny asi).

Upravil/a: petra15

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
pusinka50

ad petra15 – já právě podstoupila kdysi profi bělení za 3 tis. od zubního lékaře. Díky umělým zubním náústkům, které mi zbyly, jsem si i koupila „domácí“ bělení. 2× denně jsem po 30 minutách poctivě nosila tyto nástavce s gelem uvnitř. Trochu to pomohlo, ale bílé zuby prostě nebyly.
Vím, že málo lidí má přirozeně bílé zuby. Tak mě zajímá, jak to dělají celebrity.
Ad mowla: fakt nevěřím, že by úplně všechny celebrity měly vytrhané zuby.
Neumíte někdo dobře anglicky, že by to třeba šlo vyhledat na zahraničních webovkách?

před 3687 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
petra15

Jelikoz sis „dlouho“ zuby vubec necistila…je jedna vec a ze nekdy asi ani uplne bílé ani nebudou-druhá. Totiz, kdyz si cistís stále zuby – jako ty celebrity, tak nebudou menit barvu…a ted bych doporucila „lehce amoniakovou pastu“(koncentrát), a u ní pak pozor na cas — na dobu pusobení. V návodu napr. písou, – jen „pecicku velkou jako cocka“- na kartácek a dvakrát denne cistit, ale pokud vezmes „vetsí pecicku“, a nechás i chvilku pusobit…tak budes „belit“ a setrís si ty 3 tisíce a ostatní(predevsím behání po doktorech).

před 3686 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek